• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

Muğla'da Ölen Polis Fatih Keskin Ayvacık'ta Toprağa Verildi

Cuma, Eylül 30, 2016 - 17:45

Muğla'da Ölen Polis Fatih Keskin Ayvacık'ta Toprağa Verildi

        Muğla'da Ölen Polis Fatih Keskin Ayvacık'ta Toprağa Verildi

     Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde kaza sonucu hayatını kaybeden polis memuru Fatih Keskin memleketi Ayvacık ta toprağa verildi.

   Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, 21 yıllık polis memuru 42 yaşındaki Fatih Keskin, iddiaya göre, uyurken yastığının altına koyduğu tabancasının ateş alması sonucu başından vurularak yaşamını yitirdi.Evli ve iki çocuk babası polis memuru Fatih Keskin, evinde uyuduğu sırada, iddiaya göre, yastığının altındaki tabancasının tetiğine dokundu. Silahın ateş alması sonucu başından vurulan Keskin, yaşamını yitirdi. Keskin’in oğlunun Sinop’ta Fen Lisesi’ni kazandığı, bu nedenle kendisinin de tayinini o kente isteği ve bu talebinin kabul edildiği öğrenildi. Ailesinin Sinop’a gittiği, Keskin’in evde yalnız kaldığı belirtildi.

   Polis memuru Fatih Keskin memleketi Ayvacık ilçesinde toprağa verildi.Cenaze,Ayvacık ilçesi Merkez Camisinde Cuma Namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Keskinoğlu mezarlığında bulunan aile kabristanlığına   defnedildi.

Cenaze Törenine Ayvacık Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'un yanı sıra  yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

etiketler

Benzer Haberler