• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

İletişim Fakültesinin İlk Mezun Öğrencileri İzmir Marşıyla Veda Etti

Perşembe, Mayıs 25, 2017 - 20:45

İletişim Fakültesinin İlk Mezun Öğrencileri İzmir Marşıyla Veda Etti

       İletişim Fakültesinin İlk Mezun Öğrencileri İzmir Marşıyla Veda Etti

    2013 yılında Hayırsever İş Adamı Mustafa Kemal Güneşdoğdu'nun destekleri ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mustafa Kemal Güneşdoğdu yerleşkesi içerisine kurulan İletişim Fakültesi bu yıl ilk mezunlarını verdi.

   Fakülte ile birlikte açılan Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Tanıtım bölümü öğrencileri bu gün mezuniyet çoşkusu yaşadı. İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta Mezuniyet Töreninin açılış konuşmasını yaptı. Usta, Çarşamba ilçesinde iletişim fakültesinin varlığının çok tartışıldığını fakat fakültenin bu tartışmaları geride bırakarak şekilde başarılar elde ettiğini ve bu yıl ilk mezunlarını verdiğini dile getirdi.

   İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Birincisi Kübra Deniz ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölüm birincisi Merve Doğan'da programda birer konuşma yaptılar. Fakülte Birincisi Merve Doğan okul yaş kütüğüne ismini çaktı.Diplomalarını alan öğrenciler hep birlikte çoşkuyla kep attı.

   Programa Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Baş Danışmanı Selahattin Özyurt, İletişim Fakültesi Dekanı Niyazi Usta, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül ve öğrencilerin aileleri katıldı.

etiketler

Benzer Haberler