• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

Y.Ziya Yılmaz "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Tebrik Ederim"

Pazartesi, Ocak 9, 2017 - 17:30
Y.Ziya Yılmaz "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Tebrik Ederim"

       Y.Ziya Yılmaz "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Tebrik Ederim"

                 “BASIN MENSUPLARI TOPLUMUN AYNASIDIR”

   ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında çok önemli bir misyonu bulunan gazetecilik mesleği, günümüz iletişim teknolojileri ve imkanlarıyla çok daha etkin hale gelmiş ve önem kazanmıştır.” Dedi.

   Başkan Yılmaz’ın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle yayımladığı mesaj şöyle;

 “Toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında çok önemli bir misyonu bulunan gazetecilik mesleği, günümüz iletişim teknolojileri ve imkanlarıyla çok daha etkin hale gelmiş ve önem kazanmıştır.

   Bugün tarafsız, evrensel, basın meslek ilkelerini gözeterek, kişilik haklarına saygılı, toplumumuzun talep ve beklentilerini en doğru biçimde yansıtacak şekilde görev yapabilen meslek çalışanları, güçlü bir demokrasi, özgür bir toplum ve bireyler adına da ülkemiz için vazgeçilemez unsurlardır.

   Bu vesileyle kendilerini toplumun birer aynası olarak düşündüğüm, mesleklerini gece gündüz demeden, özverili bir şekilde icra eden değerli basın mensuplarımızın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik eder Başarılar Dilerim.”

etiketler

Benzer Haberler