• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

Kız Voleybol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde Çarşamba'yı Temsil Edecek

Pazartesi, Nisan 3, 2017 - 13:00
Kız Voleybol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde Çarşamba'yı Temsil Edecek

       Kız Voleybol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde Çarşamba'yı Temsil Edecek

     Atatürk Ortaokulu küçük kız voleybol takımı öğrencileri Kastamonu'da yapılan okullar arası bölge voleybol finallerinde rakiplerini yenerek grup 1.ncisi olarak Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

   2016-2017 Eğitim öğretim yılı okul sporları küçük kız voleybol ilçe birincisi olarak tamamlayan Atatürk ortaokulu Samsun' da ilçemizi temsil etti Samsun'' da il birinciliği müsabakalarında 1.nci olarak Kastamonu’ya gitme hakkı kazandı. Geçtiğimiz hafta Kastamonu’ya giden Atatürk ortaokulu küçük kız voleybol takımı yarı final maçları oynadı. Yarı final maçlarında temsilcimiz Atatürk ortaokulu küçük kız voleybol takımı Sinop temsilcisini 2-0, Zonguldak temsilcisini 2-1, Amasya temsilcisini 2-0 skorlarla yenerek namağlup olarak Kastamonu'da büyük bir başarıya imza atarak ismini Türkiye okul sporları küçük kız voleybol yarı final maçlarına yazdırmayı başararak Çarşamba'ya geri döndü.

   Gençlik hizmetleri ve spor İlçe müdürlüğü yaptığı açıklamada; Atatürk orta okulu küçük kız voleybol takımı öğrencileri ve ailelerini, beden eğitimi öğretmeni İlker ŞENAL,Atatürk orta okulu müdürü Nuh ŞENGÜL ve okul idarecilerini tebrik eder Türkiye okul sporları küçük kız voleybol yarı final müsabakalarında başarılar dileriz.Dedi.etiketler

Benzer Haberler