• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

Çarşamba Ticaret Borsasından 700 Aileye Ramazan Yardımı

Salı, Haziran 13, 2017 - 13:00
Çarşamba Ticaret Borsasından 700 Aileye Ramazan Yardımı

       Çarşamba Ticaret Borsasından 700 Aileye Ramazan Yardımı

     “Çarşamba Ticaret Borsası, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi 700 aileye gıda yardımı paketi ulaştırdı”.

   Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, borsa olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı süresince erzak yardımında bulunduklarını söyledi;

   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Çarşamba Ticaret Borsası’nın (ÇTB) ortak katkılarıyla, Çarşamba bölgesinde 700 aile için, Ramazan ayı nedeniyle gıda yardım paketleri hazırlandı. Hazırlanan paketler ÇTB’ Üyeleri aracılığıyla belirlenen ailelere teslim edildi. Gerçekleştirilen bu yöntem ile çeşitli bölgelerde birçok ayrı aileye ulaşılmış oldu.

   Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Ramazan Ayında yapılan gıda yardımıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Hazırlanan gıda yardım paketlerini titiz çalışmalar sonrasında ailelere ulaştırdıklarını ifade eden Yılmaz: “Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek istedik. İçerisinde bulunduğumuz ve İslam âlemi tarafından aynı zamanda birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan Ayı münasebetiyle gerçekleştirdiğimiz bu yardımlar, bu ayın ruhuna uygun bir şekilde gerçekleşmiştir. Aynı zamanda üyelerimiz kanalıyla yapılan dağıtımlar sonucunda ilçemizin birçok farklı noktasında ayrı ailelilere ulaşılmış oldu” dedi.
Haber:Ahmet Naci KILAVUZ 

Çarşamba Ticaret Borsası Basın Danışmanı

 

                                                                                                       

                                                                                                                                      

                        

etiketler

Benzer Haberler