• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

"Çarşamba" Terme Caddesinde Çıkan Silahlı Çatışmada Yeni Gelişme

Cumartesi, Temmuz 22, 2017 - 23:15
"Çarşamba" Terme Caddesinde Çıkan Silahlı Çatışmada Yeni Gelişme

    "Çarşamba" Terme Caddesinde Çıkan Silahlı Çatışmada Yeni Gelişme

    Çarşamba Orta Mahallede yaşanan silahlı çatışma konusunda bilgi kirliliği yaşanmış ölü sayısı 4 olarak ifade edilmişti.Samsun Valiliği konuyla ilgili bir duyuru yayınlayarak olayda 2 kişinin öldüğünü duyurdu.

       Samsun Valiliği Duyurusu

     İlimiz Çarşamba İlçesinde, 22.07.2017 (bugün) Saat: 20.30 sıralarında iki aile arasında meydana gelen karşılıklı silahlı kavga olayında 2 şahıs ex olmuş 1’i ağır iki kişi yaralanmıştır.Olaya müteakip il merkezinden takviye ekip gönderilerek gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup, soruşturma Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinesinde yürütülmektedir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

   Valiliğin açıklamasından sonra ölü sayısı bugün 3 e çıktı.

   Otomobil park yeri kavgası sonucu çıktığı söylenen silahlı çatışmada Alptuğbey Tekcan (20) ile Murat Aşar hayatını kaybetmiş, Göktuğbey Tekcan (18) ile Mustafa Salih Semercioğlu (26) ise yaralanmıştı.Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alınan Göktuğbey Tekcan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Silahlı saldırıda ölü sayısı 3'e çıkarken, olayda hayatlarını kaybeden Göktuğbey Tekcan ile Alptuğbey Tekcan'ın kardeş oldukları öğrenildi.etiketler

Benzer Haberler