• Çarşamba Radyo Televizyon A.Ş.

  • Her Gün Yeni Yerel Haber

Facebook Twitter rss

HABER

Çarşamba Atatürk Ortaokulu Futbol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde

Cuma, Nisan 7, 2017 - 14:00
Çarşamba Atatürk Ortaokulu Futbol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde

       Çarşamba Atatürk Ortaokulu Futbol Takımı Türkiye Yarı Finallerinde

     Atatürk Orta Okulu yıldız erkek futbol takımı öğrencileri Artvin'de yapılan okullar arası bölge futbol finallerinde rakiplerini yenerek grup 1.ncisi olarak Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

   2016-2017 Eğitim öğretim yılı okul sporları yıldız erkek futbol ilçe birincisi olarak tamamlayan Atatürk ortaokulu Samsun' da Çarşamba’yı  temsil etti. Samsun'’ da il birinciliği müsabakalarında 2.nci olarak Artvin’e gitme hakkı kazandı. Geçtiğimiz hafta Kastamonu’ya giden Atatürk ortaokulu yıldız erkek takımı yarı final maçları oynadı yarı final maçlarında temsilcimiz Atatürk ortaokulu yıldız erkek futbol takımı Trabzon temsilcisini 3-2, Ağrı temsilcisini 1-1(Berabere), Iğdır temsilcisini 5-0 skorlarla yenerek namağlup olarak Artvin'de büyük bir başarıya imza atarak ismini Türkiye okul sporları yıldız erkek futbol yarı final maçlarına yazdırmayı başararak Çarşamba'ya geri döndü.

   Gençlik hizmetleri ve spor İlçe müdürlüğü yaptığı açıklamada;Atatürk orta okulu yıldız erkek futbol takımı öğrencileri ve ailelerini, beden eğitimi öğretmeni Asım GÜNDOĞDU, Atatürk orta okulu müdürü Nuh ŞENGÜL ve idarecilerini emeği geçenleri tebrik eder Türkiye okul sporları yıldız erkek futbol yarı final müsabakalarında başarılar dileriz.Dedi.etiketler

Benzer Haberler